Älskar dig
Saknar dig
Hjärtat
Saknar dig. Älskar dig.
Kära Barbro.
Hade så gärna velat vara tillsammans med dig/er i denna tid. Saknar dig så💕
Idag är det 8 månader och 7 dagar sedan vi bestämde blomma och sten på graven. Saknar dig enormt hjärtat.

Idag har du varit med oss i våra tankar.
Du fattas oss så ❤️
Tänker på dig i dag Babsan💕
Älskar dig. Saknar dig.
Kära Barbro.
Idag har jag tänkt mycket på dig. Vet inte varför. Kan inte fatta att vi inte ska höras mer i luren . Det var ju så vi sa.
Vila i Frid kära Barbro!
Saknar dig kära Barbro! Varma tankar och deltagande till Anders och familjen.
I ljust minne bevarad
Min älskade fantastiska underbara vän. Jag är så glad för att du funnits i mitt liv och get mig skratt, upplevelser och samtal som för alltid finns kvar i mitt minne och hjärta. Saknar dig så otroligt mycket. Stor kram till dig och dina kära från Yvonne och Lars
Finaste Barbro! Vi tänker på Dig och Dina nära och kära......Minnet av Dig kommer att finnas hos oss för evigt......Vila i Frid......
Fina Barbro, jag minns ditt leende. Vila i frid, nu är du en fri själ. Mina tankar går till dina nära och kära.
Barbro, du skänkte så mycket glädje och var alltid så positiv. Ett ljus har slocknat på jobbet.
Barbro. Vilken glädje att ha fått vara en del av ditt yrkesliv. Alltid positiv och alltid med ett leende på läpparna. Och som vi skrattade när vi körde vilse på väg hem efter jobb. Minnena lever kvar. Tack för allt!
Vi tänker på dej och dina nära och kära.
Fina underbara Barbro. Vi kommer att sakna ditt härliga skratt, ditt levnadsglada positiva sätt. Du kommer att fattas oss.
Mikael och Anneli
Tack för all glädje Du spridit, för Din tro på det goda och rätta och för Din uppriktighet i stort och smått .
Finaste Barbro vad jag saknar dig. Stort Tack för alla fina stunder vi haft tillsammans. Följts åt i mycket och du har varit min coach i livet. Alldeles för tidigt att lämna oss. Minnet av Dig kommer att finnas hos mig för evigt. Sov Gott vännen min.
Min högt älskade fru jag saknar dig oerhört,du med ditt stora hjärta som alltid klappade varmhjärtat för oss alla i din närhet. Jag ställer mig frågan varje dag Varför?? Så tidigt i livet. Du med din livsglädje och alltid på språng med positiv attityd till alla påhitt. Vår tid tillsammans 19 år tillhör mina underbaraste år och minnena är många och ovärderliga. Jag hade den stora ynnesten att få hålla dig i handen under dina sista andetag. Barbro Hjärtat mitt ❤️ du finns alltid med mig.
Anders
Det är också en stor sorg för Barbro att behöva lämna oss alla nära och kära och känner att hon ger oss en stor kram Därifrån.
Tack fina Barbro för att jag fick vara din vän på jobbet och golfbanan.
Tack för din vänskap finaste Barbro❣️
I ljust minne bevarad
Fina Barbro!
Tack för alla goa stunder tillsammans...... i arbetslivet, på och utanför golfbanan. Du kommer alltid finnas i mina tankar.
Jag fick ha glädje att jobba med dig och spela golf. Du kommer alltid leva kvar i mitt minne. Saknar dig.
Barbro,du spred så mycket glädje och skratt.
Minnena lever kvar.
Vila i frid.
Barbro. Du spred så mycket värme och glädje. Du kommer att fattas oss.
Varma tankar till dig från mig.
Tack för all glädje du spred.
Jag fick jobba ihop med dig.
Vi hade det bra.
Nu är minnena kvar. Saknar dig.
Du gick ifrån oss, men är ej borta
i våra tankar. Vila i frid.