RIP Hasse

Vila i frid Hasse klasskompis 💖
Vila i frid Hasse
Vila i frid Hans från en annan bilälskare!
Vila i frid Hasse ❤️
Hasse med ett hjärta av guld. Så omtänksam och så snäll. Vila i frid!
Vila i frid hasse .klasskompis!
Hasse🥰
Du var min bror Mats och min första vän i Sätrabrunn från augusti 1969 då våra föräldrar Carin & Lennart byggde hus ett stenkast från ert stora hus. Jag minns tiden då i början av 70-talet med lek och bus. Och senare i livet då vi träffats på olika arbetsplatser som kockar i Västerås.
Mina tankar går till Maj-Britt, Artur och Jan. Och jag hälsar dig med ett sista, Hejdå 💕
Vi träffades första gången på 80-talet. Vila i frid Hasse, Du är saknad.
Vännen Arne.
Du kommer alltid att finnas i våra hjärtan. Alexander, Ellen, Linda
Vi kommer att sakna dig. Cruisa bland molnen.
Bästa Hasse!
Vi lärde känna varandra i slutet av 80 talet. Och du var alltid så omtänksam och med ett stort hjärta. Nu får du cruisa vidare vännen.
🕊️♥️
Vila i frid Hasse
Vila i frid Hasse, du kommer att vara saknad!
hej Vännen
Det blir inte alltid som vi har tänkt det. Vi som skulle bli gamla och sitta å titta på bilar i parken, hur gör vi nu... jag tar inte ett farväl av dig utan jag säger på återseende så hörs vi snart.
Din vän och förtrogne
Tack för en lång vänskap och många trevliga minnen.
Vila i frid
Sov i ro Hasse🕊Tack för alla roliga stunder med dej när vi var aktiva i Östervåla Street Car Club,samt alla övriga gånger vi träffats.🌹
Vila i frid
Vila i frid🙏🌹
Vila i frid älskade Hasse, mannen och livsnjutaren med det stora Hjärtat ❤️
Du har lämnat ett så stort tomrum efter Dig! Jag saknar Dig så mycket. Tack för att jag fick vara Din vän.
Tack för alla mysiga pratstunder under åren. Kommer sakna dig. Vila i frid
Vila i frid Hasse.
Vila i frid
Hasse! Nu har du stängt förardörren för sista gången i det här livet. Om vi får det som jag vill så cruisar du redan runt där sorg, saknad, smärta och mörker inte finns. Burna Hasse, Burna. ❤️🙏
Vila i frid. Tack för att jag fick vara din vän.
Vila i frid
Tommy och Annica
Cruisa i frid Hasse
Sven-Göran o Maria
Vila i frid