Tack Rune för att du förgyllde vår barndoms somrar och många jular och andra högtider på Strandhem och Adamsborg och tack för alla poetiska brev och hälsningar genom åren. Vi hoppas du, Kerstin, Svea, Knut, Jerry och Kurt nu sitter på strandhems veranda tillsammans igen.
Sov i ro.
Vivi och Ronny
Tack för att vi fick ta del av ditt liv och din poesi.
En sista hälsning
En sista hälsning till Rune.
En sista hälsning!
Saknar dina glada skämt!
Tack Rune för alla år vi fick ha dig hos oss. Så mycket fina minnen och goa skratt somrar,julaftnar och många andra dagar.
Hälsa Kerstin ♥️
Tack för glada minnen från SPF då vårat
ABU gäng fanns.
Tack Rune för alla fina och glada minnen med dig och Kerstin från Åkeholm. Vi kommer att minnas dig med glädje
Vila i frid
Janet & Jan Dannike, Borås
Nu har nått slutet på den krokiga stigen till slut.
Jag är så tacksamma för alla fina skratt, somrar och stunder tillsammans. Dina historier kommer leva med mig för alltid. Hoppas du och har det fint i himlen. Hälsa Kerstin.
Vila i frid Rune❤️
Tack snälle "fostermorbror" för alla samtal vi haft. Maggan
Tack för alla år som revisor. Vila i frid
Tack för alla fina år vi haft tillsammans
Saknar dig Rune!
AnnMargret
Tack Rune!
För alla utfärder och träffar.
Vi haft tillsammans.
Gerd
Vila i frid
Käre Rune, tack för alla fina möten under åren! Vi blev alltid så glada vid och efter våra pratstunder! Kram från Ulla och Bengt i sin himmel. ❤️
Vila i frid käre kusin
Vila i frid!
Sov i ro farbror Rune
Vila i frid
Vila i frid
Till minne