Varma glada Björn, tack för fina stunder!
Fina Björn, alltid med ett leende. Det är så vi kommer att minnas dig.
Kram.
Kramen 💚🤍
Bäste Björn. Du var min första riktiga klasskompis från andra klass och det är med ett varmt hjärta jag minns allt galet vi gjort med våra olika firmor vi startade, resor till England och Paris, Tea aftnar tillsammans med Ulla ibland. Kommer alltid att sakna dig. Christer
Björn! Tack för alla fina minnen, vänskapen, allt du lärde mig och alla kaffestunder på båten.
Vi minns dig med värme och skratt
Tack Björn för alla glada skratt i omklädningsrummet på Lidingövallen i samband med våra hockey bockey matcher med Mosstorpspojkarna. För oss i laget var oftast för och eftersnacket viktigare än själva matchen. Tack för alla minnen från denna tid. Vila i frid.
Minnen kommer alltid att finnas kvar från våra strapatser på och runt Norrmansö. När vi blev äldre var det ”Spillande och Furusund som lockade, det var tur att sommarnätterna var ljusa och ljums för ibland tog det lite tid att komma hem. Tack för allt min Björn🥀❤️
Björn
På Gotland säger vi ”Du fattas oss”. Så är det verkligen. Vi sörjer och saknar dig tillsammans med alla som står dig nära.
Men vi vet att du kommer att fortsätta att berika våra liv med alla fina minnen vi har. Vi kommer att minnas ditt skratt.
Lars och Lena
Tack för 58 års vänskap. Tack för all hjälp med att snickra i våra bostäder.
Vila i frid.
Anders o Carin Groth
Bästa fina Björn. Massa kärlek och styrka till er som stod Björn nära.
Kära Eva & Anna. Det är med stor sorg i hjärtat vi fick beskedet om Björn. Han var en mycket varm och vänlig person. Vi minns med värme vår trevliga middag tillsammans på er båt. Våra tankar är med er. Varmaste kramen från Jeanette & Johan
Till minne