Tänker på dig! Varit i Landeryd kyrkogård och tänd ljus för dig , farfar, farmor och Rolf.
6 år sedan. 🌹🌹🌹
Grattis på din dag tänker på dig.
Ta hand om Rolf nu farbror Ralle!
Så var ni tillsammans Farfar, farmor, du och farbror Rolf ❤ farmor hämtade Rolf på morsdag så fint 🌹
Kl 23.15 är det 5 år sedan. Saknaden är den samma. Du vet vad jag gjorde idag.
Grattis på födelsedagen. Firar dig genom en löprunda slagit nytt personligt rekord milen på 49 min.
Vi hörs! ❤❤🫂🫂🙏🙏
4 år idag. Kunde inte hedrat ditt minne bättre än en lång löprunda i hård snöpulsning. Du är alltid saknad och älskad.
Grattis farbror Ralle på 66 årsdagen. 🎂🥳💐❤. Idag blev det 2 mils löpning och jag kände att du var med på den rundan. Du sa alltid att löpning är den bästa medicinen emot allt. Jag håller med allt rinner av en som vatten.
Tänder ett ljus för dig idag.
Grattis Farbror Raoul Ralle på 65 årsdagen i himmelen. Nu firar du väl rejält med en löprunda och avslutar med en konjak eller hur.
Var ute hos dig idag och tände ett ljus.
Du är saknad men aldrig bortglömd.
Igår kom du och hälsade på igen.
Tack för det farbror Raoul.
Du finns alltid med mig.
Glad påsk farbror Ralle. Hoppas du gillade påskliljorna jag satte dit igår där du vilar. Du är saknad och du är aldrig glömd. Du är alltid med mig.
Tack för påhälsning nu på morgonen farbror Ralle .
2 år idag.
Du är alltid saknad och älskad och aldrig någonsin glömd.
Tack för att du alltid är med mig!
Det liv är icke längst som längst varat Den levat längst som fyllde livet bäst . Den är ej rikast , vilken mest har sparat. Nej den är rikast som har givit mest. /
Grattis Älskade farbror Raoul på din födelsedag! idag skulle du fyllt 63 år här, jag var på minneslunden i landeryd idag och jag kände att du finns med mig. du fattas mig. Älskar dig! /Therese
Till minne