Våran tid tillsammans började med en solig sommardag i eran stuga. Minns att jag för första gången på länge var nervös, jag ville så gärna göra ett gott första intryck på mina svärföräldrar. Jag möttes av massor med glädje och dom nervösa skratten byttes snabbt ut mot gapskratt när vi insåg att vi hade samma humor. Även fast våran tid tillsammans blev orättvist kort så finns det många fina minnen av dig Chatrine. Jag kommer för alltid minnas alla soliga sommardagar i eran stuga när livet var helt perfekt. Saknar dig redan, vila i frid bästa svärmor🌹
Vi tänker på er i denna svåra stund. Vi hoppas att minnena av Chatrine ger er tröst och styrka. Hon kommer alltid att finnas kvar i era hjärtan.
Jag träffade bara Chatrine några gånger - hon var verkligen en solstråle ☀️
Borta men aldrig glömd.
Ditt härliga skratt kommer vi alltid att minnas.
Sov gott Chatrine ❤️❤️🕊️
Vila i frid Chatrine .
Jag saknar ditt glada skratt, sov i ro.
Fina Chatrine! Så glad att jag fick jobba med dig några år. Dig, ditt härliga skratt och glädje i jobbet saknar jag så. Kram
Vila i frid fina Chatrine!
Tack för att jag fått vara din arbetskamrat "finaste tjejen" Chatrine! Det var alltid roliga dagar med många skratt
Chatrine ❤️
Alla toppar o fjäll vi besökt under över 20 år tillsammans
Med dina röda stövlar o flätor i håret
Som med åren blev vår ledsagare o höll fanan högt
Och älskade de branta o färgrika höstfjällen
För alltid saknad i vårt gäng
För alltid minns vi alla skratt

Finaste Chatrine ❤️
Tack för allt du gav till alla runt omkring dig: Glädje, Skratt, Mod, Kärlek och Omsorg.
Vi saknar dig enomt, men du kommer alltid att finnas kvar i våra hjärtan. ❤️❤️❤️

Kära Chatrine ♥️Vi följdes åt en bit på vägen! Tack för att du gav hopp och mod.
I vårt minne du lever
Du finns alltid kvar
I minnet vi ser Dig
Precis som du var
Stor kram till Lars ,Josefin och Adam
Tack Chatrine för alla år vi jobbade tillsammans.Du var så glad och spred glädje omkring dig.Att du fått lämna jordelivet allt för fort är så tråkigt.Du kommer att bli den vackraste ängeln som vakar över de dina.Sov i ro.
Sov Gott Cathrine
Vila i frid Chatrine !
Vila i frid finaste Chatrine!
Vila mjukt och flyg högt finaste Chatrine!
Varma tankar och beklagar er stora förlust! Lars Jossan Adam
Vila i frid Chatrine❤
Du lämnade livet alldeles för tidigt
Ditt smittsamma skratt är saknat
Vila i frid fina Chatrine
Ingalill Nils Helena Ronnie Robbin
Så sorgligt. Sov i ro Chatrine.
Chathrine , tänker på alla minnen och skratt. Du var en fantastisk arbetskamrat. Vila i frid
Så obeskrivligt sorgligt att du alldeles för tidigt har lämnat oss alla.
Mina tankar går till Lars,Josefin och din närmaste familj.
Våra tankar går till Lars , Jossan och Adam
Vila i frid Katrin
Jeanette och Mattias med familj
❤❤❤
Beklagar sorgen Lars och Josefine 🕊️ Fina Chatrine, du fick lämna din familj alldeles för tidigt. Vi är tacksamma att vi har fått lära känna dig. Saknaden efter dig kommer att vara så stor! Vi ska göra allt vi kan för att finnas till för Josefine ♥️ Sov gott
Våra tankar finns hos er ♥️
Vila i frid Cathrine 🕊️
Chatrine, när jag blundar och lyssnar inåt både ser och hör jag din härliga personlighet och ditt glada skratt.
Tack för alla berikande och givande samtal genom åren när vi har varit arbetskamrater. Jag kommer alltid tänka på dig som en toppentjej.
Blev verkligen ledsen när jag såg annonsen, mina tankar går till Lars och Josefine, vila i frid Chatrine.

Vila i frid!
Saknaden är stor det är så ofattbart. Varma tankar till Nära och Kära.
Vila i frid