Tänker på dej Maud, igår skulle du ha fyllt 56 år❤️
Saknar Dej !!
I dag skulle Du fyllt 55 år
Saknar Dej!
4 år har gått, SAKNAT Dej varje dag!
Tänker på dej, idag skulle du ha fyllt 53 år❤️
SAKNAR DEJ VARJE DAG!
Pappa och Mamma
Läste nyss din dodsannonsen. O har svårt att förstå o ta in. Så mycket roligt vi hade det som små sen ungdomsåren. Vi kom ifrån varandra som vuxna men har tänkt så ofta vi måste ses. Nu är det försent. Vila i frid kära vän
En natt nyligen när jag inte kunde sova så kom jag att tänka på dej. Jag letade efter dej på olika sociala medier och sen hittade jag dödsannonsen.. Jag vet inte vad som har hänt dej, men jag känner en stor sorg över att du inte finns med oss längre. Vila i frid ?
Vi saknar Dej SÅ !
Pappa och Mamma
Kan inte förstå vad jag nyss fått reda på, att du Maud inte längre finns med oss. Även om vi inte setts så ofta de sista åren så kommer du alltid att finnas i mitt hjärta. Jag hoppas du har fått frid nu och att vi ses igen. Saknar dig.
Till minne